Cookie / süti kezelés
Website-unkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű
szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet…
Elfogadom

Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Világ (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Esély (szolgáltató műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
00:25
Zorro (filmsorozat)
01:20
Melissa és Joey (filmsorozat)
01:40
Én vagyok itt! (zenei műsor)
02:45
Hawaii Five-0 (filmsorozat)
03:25
Hétmérföld (ismeretterjesztő műsor)
04:15
Tuti gimi (filmsorozat)
05:00
Pom Pom meséi (gyermek műsor)
05:05
A nagy ho-ho-horgász (gyermek műsor)
05:15
A kockásfülű nyúl (gyermek műsor)
05:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:35
Teletabik (gyermek műsor)
05:45
Teletabik (gyermek műsor)
06:00
Gyerünk, Pocoyo! (gyermek műsor)
06:10
Gyerünk, Pocoyo! (gyermek műsor)
06:15
PöttömMag Tilda (gyermek műsor)
06:25
Gondos Bocsok és az Unokatesók (gyermek műsor)
06:45
Agi Bagi (gyermek műsor)
07:00
Agi Bagi (gyermek műsor)
07:10
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
07:30
Eperke legújabb kalandjai (gyermek műsor)
07:55
Matrica - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
08:00
Teáscsésze mesék (gyermek műsor)
08:15
Laura csillaga (gyermek műsor)
08:30
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
08:55
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
09:20
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
09:45
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
10:05
Miles a jövőből (gyermek műsor)
10:30
Vampirina (gyermek műsor)
10:55
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
11:05
Kókusz Kokó, a kis sárkány (gyermek műsor)
11:20
Buckó (gyermek műsor)
11:30
Buckó (gyermek műsor)
11:45
Gógyi felügyelő (gyermek műsor)
00:35
" Lelkem feszülj hitekkel újra" - Találkozás a 70 éves Obersovszky Gyulával (művészeti műsor)
01:35
Tóth János (filmsorozat)
02:05
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
02:40
Élő örökség (művészeti műsor)
03:10
Határtalanul magyar (ismeretterjesztő műsor)
03:35
Élő egyház (vallási műsor)
04:00
Életkor (ismeretterjesztő műsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Térkép (szolgáltató műsor)
07:15
Szerelmes földrajz (ismeretterjesztő műsor)
07:50
Rúzs és selyem (szabadidős műsor)
08:20
Ízőrzők (gasztronómiai műsor)
08:55
Noé barátai (ismeretterjesztő műsor)
09:30
Robbie, a fóka (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:50
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
03:40
Góóól (sportműsor)
04:35
Startfejes magazin (sportműsor)
05:05
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
07:00
Foci vb röviden (sportműsor)
07:15
Foci vb röviden (sportműsor)
07:30
Szabadidő magazin (sportműsor)
10:00
Góóól!2 (sportműsor)
10:55
M4 Sport stúdió (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Summa (hír-, politikai műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Élő egyház (vallási műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Esély (szolgáltató műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Világ (hír-, politikai műsor)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Itthon vagy! (ismeretterjesztő műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:05
Dinó Dan (filmsorozat)
12:30
Matrica - Hevül a vegyület (gyermek műsor)
12:35
Gyerekversek (gyermek műsor)
12:38
A nagy ho-ho-horgász (gyermek műsor)
12:45
Rozsdalovag (gyermek műsor)
13:00
Rozsdalovag (gyermek műsor)
13:10
Kalandozások a világjáró nagypapával (hírműsor)
13:15
Kalandozások a világjáró nagypapával (hírműsor)
13:20
Bobby és Bill (gyermek műsor)
13:35
Bobby és Bill (gyermek műsor)
13:45
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
14:00
Vipo, a repülő kutya kalandjai (gyermek műsor)
14:10
Hollócska, a kis rosszcsont (gyermek műsor)
14:25
JoNaLu (gyermek műsor)
14:50
A széttáncolt cipellők (film)
15:50
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
16:15
Dr. Plüssi (gyermek műsor)
16:40
Barátaim: Tigris és Micimackó (gyermek műsor)
17:00
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
17:25
Miles a jövőből (gyermek műsor)
17:50
Vampirina (gyermek műsor)
18:15
Történetek Lármafalváról (film)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:00
Új idők új dalai (ismeretterjesztő műsor)
13:30
Lengyelország (dokumentumfilm)
14:00
Tárlatvezetés Portugáliában (szabadidős műsor)
14:40
Tappancs, a mesterdetektív (filmsorozat)
15:30
Rangon alul (film)
17:00
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik... (gasztronómiai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Szerencse Szombat (szórakoztató műsor)
12:00
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
13:50
M4 Sport stúdió (sportműsor)
14:10
M4 Sport stúdió (sportműsor)
15:00
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)
16:50
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:10
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:00
FIFA 2018 Labdarúgó Vb (sportműsor)