Tv műsor

Reggel

00:02
Záróhíradó (hír-, politikai műsor)
00:20
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
01:05
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
02:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
03:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
04:00
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:00
Angol nyelvű hírek (hír-, politikai műsor)
05:10
Ma éjszaka (hír-, politikai műsor)
05:55
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:30
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
06:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
07:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
07:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
07:40
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
08:15
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
08:20
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:35
Ma reggel (hír-, politikai műsor)
08:50
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
09:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
09:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
09:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
09:35
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
10:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
10:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
10:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
10:35
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
11:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
11:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
11:15
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
11:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
11:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
00:45
Velvet Divatház (filmsorozat)
01:35
Papás-Babás (filmsorozat)
02:00
Vigyázók (film)
03:30
Odaát (filmsorozat)
04:10
Violetta (gyermek műsor)
05:00
Leó és Fred (gyermek műsor)
05:05
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
05:10
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
05:20
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
05:30
A bűvös körhinta (filmsorozat)
05:40
A bűvös körhinta (filmsorozat)
05:55
Sammy és barátai (filmsorozat)
06:05
Sammy és barátai (filmsorozat)
06:25
Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (gyermek műsor)
06:35
Eperke és barátai (gyermek műsor)
06:55
Zou (gyermek műsor)
07:10
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
07:35
Loopdidoo (gyermek műsor)
07:40
Moncsicsik (gyermek műsor)
07:50
Dóra és barátai (gyermek műsor)
08:15
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
08:40
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
09:05
Cili seriff és a Vadnyugat (gyermek műsor)
09:25
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
09:50
Maja, a méhecske (gyermek műsor)
10:05
Csűrcsavarosdi (gyermek műsor)
10:25
Aprónép (gyermek műsor)
10:30
Lülü, a teknőc (gyermek műsor)
10:45
Richard Scarry Tesz-vesz városa (gyermek műsor)
11:10
Leó és Fred (gyermek műsor)
11:20
Frakk, a macskák réme (gyermek műsor)
11:25
Kukori és Kotkoda (gyermek műsor)
11:35
Vízipók-csodapók (gyermek műsor)
11:45
A kék egér (gyermek műsor)
11:50
Magyar népmesék (gyermek műsor)
00:15
Tornai József költő - A hívó hang (művészeti műsor)
01:15
P'amende (szolgáltató műsor)
01:45
KorTárs (hírműsor)
02:15
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora (ismeretterjesztő műsor)
02:40
Élő örökség (művészeti műsor)
03:10
Határtalanul magyar (ismeretterjesztő műsor)
03:40
Esély (szolgáltató műsor)
04:00
Család'18 (hírműsor)
04:20
Himnusz (zenei műsor)
04:25
56 csepp vér (film)
05:55
Hajnali gondolatok (vallási műsor)
06:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
06:40
Kenó (szórakoztató műsor)
06:45
Hrvatska kronika (szolgáltató műsor)
07:15
Ecranul Nostru (szolgáltató műsor)
07:45
Ridikül (szórakoztató műsor)
08:40
Az ígéret földje (szappanopera)
09:25
A múlt árnyékában (filmsorozat)
10:25
Család-barát (szolgáltató műsor)
01:25
Kézilabda közvetítés (sportműsor)
03:00
UEFA Bajnokok Ligája (sportműsor)
05:00
Jövünk! (sportműsor)
05:30
Startfejes magazin (sportműsor)
05:55
Fradi Tv (sportműsor)
06:30
Sporthíradó (sportműsor)
07:00
Sporthíradó (sportműsor)
07:35
Hungaroring magazin (sportműsor)
08:05
Labdarúgó közvetítés (sportműsor)
10:00
Sporthíradó (sportműsor)
10:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
10:45
Birkózó Világbajnokság (sportműsor)

Délután

12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:35
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
12:45
Ma délelőtt (hír-, politikai műsor)
12:50
V4 Híradó (hír-, politikai műsor)
12:55
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
13:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
13:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
13:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
13:35
Élő egyház (vallási műsor)
14:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
14:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
14:20
Ma délután (hír-, politikai műsor)
14:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
14:35
Kárpát Expressz (szolgáltató műsor)
15:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
15:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
15:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
15:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
15:35
Iskolapad (hír-, politikai műsor)
16:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
16:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
16:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
16:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
16:35
Forint, fillér (dokumentumfilm)
17:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
17:10
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
17:15
Ma délután (hír-, politikai műsor)
17:30
Hírek (hír-, politikai műsor)
17:33
Szemtől szembe (hír-, politikai műsor)
17:50
Ma este (hír-, politikai műsor)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:25
Időjárás-jelentés (hír-, politikai műsor)
18:35
Ma este (hír-, politikai műsor)
12:00
Kérem a következőt! (gyermek műsor)
12:15
Vakáción a Mézga család (gyermek műsor)
12:40
Laura csillaga (gyermek műsor)
12:50
Laura csillaga (gyermek műsor)
13:05
M2 matricák - Ha nagy leszek… (hírműsor)
13:10
Eperke és barátai (gyermek műsor)
13:30
Zou (gyermek műsor)
13:45
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
13:55
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
14:10
A bűvös körhinta (filmsorozat)
14:20
A bűvös körhinta (filmsorozat)
14:35
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
14:45
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
14:55
Sammy és barátai (filmsorozat)
15:10
Sammy és barátai (filmsorozat)
15:25
Dóra és barátai (gyermek műsor)
15:45
Moncsicsik (gyermek műsor)
16:00
Gyerekversek (gyermek műsor)
16:03
Hetedhét kaland (gyermek műsor)
16:15
Az Umizoomi csapat (gyermek műsor)
16:35
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
16:50
Kemy, a felfedező (gyermek műsor)
17:05
A Büszke Birtok oroszlán őrsége (gyermek műsor)
17:25
Mickey egér játszótere (gyermek műsor)
17:50
Jake és Sohaország kalózai (gyermek műsor)
18:15
Szófia hercegnő (gyermek műsor)
18:40
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
18:50
Kalózka és Kapitány kalandjai (gyermek műsor)
12:00
Déli harangszó (hírműsor)
12:01
Híradó (hír-, politikai műsor)
12:50
Főzzünk megint egyszerűen! (ismeretterjesztő műsor)
13:20
Honfoglaló (szórakoztató műsor)
14:10
A múlt árnyékában (filmsorozat)
15:05
Alpesi őrjárat (filmsorozat)
16:10
A hegyi doktor (filmsorozat)
17:05
Ridikül (szórakoztató műsor)
17:55
Az én '56-om (dokumentumfilm)
18:00
Híradó (hír-, politikai műsor)
18:35
Sorsok útvesztője (filmsorozat)
13:00
Sporthíradó (sportműsor)
13:30
Birkózó Világbajnokság (sportműsor)
15:15
M4 Sport stúdió (sportműsor)
15:30
Fradi Tv (sportműsor)
16:00
UEFA Bajnokok Ligája összefoglaló (sportműsor)
16:30
M4 Sport stúdió (sportműsor)
17:00
Vízilabda közvetítés (sportműsor)
18:10
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:20
M4 Sport stúdió (sportműsor)
18:30
Kézilabda közvetítés (sportműsor)